Kim jesteśmy?

Doradzamy i szkolimy, dzięki czemu przedsiębiorcy mogą wykorzystać pełnię potencjału swoich pracowników, a także odkryć swój naturalny sposób prowadzenia firmy. Osiągnięcie sukcesu w biznesie uzależnione jest od podążania określoną ścieżką. Skąd jednak wiadomo, która będzie właściwa? Aby zobaczyć, jak różne mogą być to ścieżki, wystarczy spojrzeć, jak bardzo różni się sposób prowadzenia biznesu przez Richarda Bransona, Donalda Trumpa czy Oprah Winfrey.

Nasza firma analizuje elementy, które wpływają na wyniki finansowe organizacji i na podstawie tej diagnozy dostarcza rozwiązania, które usprawniają procesy biznesowe.

Nasza Misja

Misją firmy Akcelerator jest wspieranie rozwoju przedsiębiorców na całym świecie i dostarczanie im narzędzi przyspieszających rozwój biznesu.

Nasza Wizja

Naszą wizją jest bycie liderem wśród firm świadczących profesjonalne usługi doradcze.

Wierzymy w świat, w którym przedsiębiorczość jest umiejętnością, której uczy się w szkołach, a każdy na początku swojej drogi zawodowej już wie jakie są jego naturalne talenty i może zdecydować, co chce w życiu robić, żeby się spełniać. Pracując zgodnie ze swoimi zainteresowaniami i naturalnymi umiejętnościami wspiera członków swojego zespołu i firmy, swoich współpracowników i najbliższych, w procesie rozwoju i pracy zgodnej z misją życiową.

Nasze Wartości

 • Prostota
 • Jakość
 • Sukces klienta
 • Rozwój

 

Co nas wyróżnia?

Większość organizacji w poszukiwaniu przychodu i zysku skupia się na analizowaniu wskaźników finansowych, które opierają się na danych historycznych. To tak, jakby prowadzić samochód cały czas patrząc we wsteczne lusterko – to radzenie sobie z objawami, a nie odkrywanie przyczyn. Poszukując sposobów na zwiększenie przychodu i zysku należy skupić się na budowie zaufania poprzez dodawanie wartości i kreowanie odpowiedniej dźwigni, co zawsze przynosi wymierne rezultaty finansowe.

Jesteśmy po to, by powiedzieć Ci, jak skoncentrować się na tych dwóch kluczowych aspektach: wartości i dźwigni. Jak w oparciu o nie stworzyć i rozwinąć świetnie prosperujący biznes.

Button service level pointing the high position with blur effect plus blue and grey tones. Conceptual image for illustration of company performance or customer, satisfaction.

ZESPÓŁ

 • Patryk Bendor
  Patryk Bendor

  Patryk Bendor – absolwent wydziału prawa. Jego przygoda z biznesem rozpoczęła się jeszcze w czasach szkoły średniej. Na ponad 20-letnią praktykę zawodową składają się doświadczenia z kraju i zagranicy. Obejmował kluczowe stanowiska w największych firmach odszkodowawczych w Polsce.

  Od kilku lat aktywnie doradza przedsiębiorcom w tematach związanych z zarządzaniem i budowaniem strategii rozwoju. Bardzo wnikliwie analizuje indywidualną sytuację każdej firmy, by móc przygotować dla niej skuteczne rozwiązania. Silnie rozwinięta intuicja biznesowa pomaga mu przewidzieć losy poszczególnych przedsięwzięć i projektów. W pracy korzysta również ze swojego wieloletniego doświadczenia w sporcie, stosując w biznesie metody jakimi posługują się najlepsze drużyny sportowe.

  Prywatnie bierze udział w największych amatorskich turniejach tenisowych na całym świecie. Były zawodnik sztuk walki. Razem z Kasią i dwójką wspaniałych synków tworzą szczęśliwą rodzinę. 

  Jego najmocniejsze strony to wizjonerstwo, kreatywność, inspirowanie innych, wnikliwość oraz szybkość w uzyskiwaniu rezultatów.

  • Katarzyna Jagiełło
   Katarzyna Jagiełło

   Wspieramy rozwój przedsiębiorców na całym świecie i dostarczamy im narzędzia przyspieszające rozwój biznesu.