Kim jesteśmy?

Doradzamy i szkolimy w zakresie:

 • planowania strategicznego i organizacyjnego,
 • strategii i działalności marketingowej,
 • zarządzania zasobami ludzkimi,
 • planowania, organizacji pracy i efektywności zespołów,
 • opracowywania systemów finansowych i kontroli wydatków,
 • tworzenia i optymalizacji systemów sprzedaży.

Analizujemy elementy, które wpływają na wyniki finansowe organizacji i na podstawie tej diagnozy dostarczamy rozwiązania, które usprawniają procesy biznesowe. Każdą firmę traktujemy indywidualnie i opracowujemy szyty na miarę plan działania, a następnie wspólnie przystępujemy do jego realizacji. W zależności od potrzeb stosujemy odpowiedni model współpracy: szkolenia i doradztwo, a najczęściej łączymy te metody.

Nasza Misja

Misją firmy Akcelerator jest wspieranie rozwoju przedsiębiorców na całym świecie i dostarczanie im narzędzi przyspieszających rozwój biznesu.

Nasza Wizja                                                                               

Wierzymy w świat, w którym przedsiębiorczość jest umiejętnością, której uczy się w szkołach, a wtedy każdy, już na początku swojej drogi zawodowej, wie, jakie są jego naturalne talenty
i może zdecydować, co chce robić w życiu, żeby się spełniać. Pracując zgodnie ze swoimi zainteresowaniami i naturalnymi umiejętnościami wspiera członków swojego zespołu, swoich współpracowników i najbliższych w procesie rozwoju i pracy zgodnej z życiową misją.

Nasze Wartości

Rozwój

Bardzo bliski jest nam 4 z 17 celów Organizacji Narodów Zjednoczonych (17 Sustainable Development Goal http://www.un.org/sustainabledevelopment/education/) – Jakościowa Edukacja: Zapewnienie powszechnej i wysokiej jakości edukacji dla wszystkich oraz promowanie uczenia się przez całe życie. My, przede wszystkim, zajmujemy się edukacją przedsiębiorców.

Relacje

Skupiamy się na budowaniu pozytywnych relacji z naszymi pracownikami, współpracownikami i klientami. Wierzymy, że skuteczna, dostosowana do odbiorcy komunikacja jest kluczem do sukcesu.

Prostota

Korzystamy z narzędzi, które są proste i funkcjonalne. Nie utrudniamy.

Efekty

Dajemy bezpośrednie wskazówki, które od razu można wprowadzić do biznesu i zobaczyć niemalże natychmiastowe efekty.

Co nas wyróżnia?

Większość organizacji w poszukiwaniu przychodu i zysku skupia się na analizowaniu wskaźników finansowych, które opierają się na danych historycznych. To tak, jakby prowadzić samochód cały czas patrząc we wsteczne lusterko – to radzenie sobie z objawami, a nie odkrywanie przyczyn.

Poszukując sposobów na zwiększenie przychodu i zysku należy skupić się na budowie zaufania do naszego produktu lub usługi, poprzez dodawanie wartości i kreowanie odpowiedniej dźwigni przez ludzi i systemy. To zawsze przynosi wymierne rezultaty finansowe. Jesteśmy po to, by powiedzieć Ci, jak skoncentrować się na tych dwóch kluczowych aspektach: wartości i dźwigni. Jak w oparciu o nie stworzyć i rozwinąć świetnie prosperujący biznes.

ZESPÓŁ

 • Patryk Bendor
  Patryk Bendor

  Patryk Bendor – absolwent wydziału prawa na Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Warszawie przy Instytucie Nauk Prawnych PAN. Global Partner of Talent Dynamics. Członek Entrepreneurs Institute. Jego przygoda z biznesem rozpoczęła się jeszcze w czasach szkoły średniej. Na ponad 20-letnią praktykę zawodową składają się doświadczenia z kraju i zagranicy. Obejmował kluczowe stanowiska w największych firmach odszkodowawczych w Polsce.

  Od kilku lat aktywnie doradza przedsiębiorcom w tematach związanych z zarządzaniem i budowaniem strategii rozwoju. Bardzo wnikliwie analizuje sytuację każdej firmy, by móc przygotować dla niej skuteczne rozwiązania. Silnie rozwinięta intuicja biznesowa pomaga mu przewidzieć losy poszczególnych przedsięwzięć i projektów. W pracy korzysta również ze swojego wieloletniego doświadczenia w sporcie, stosując w biznesie metody, jakimi posługują się najlepsze drużyny sportowe.

  Jego najmocniejsze strony to wizjonerstwo, kreatywność, inspirowanie innych, wnikliwość oraz szybkość w uzyskiwaniu rezultatów.

  Patryk stale się rozwija, dlatego aktualnie studiuje na Akademii Psychologii Przywództwa przy Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej.

  • Katarzyna Jagiełło
   Katarzyna Jagiełło

   Wspieramy rozwój przedsiębiorców na całym świecie i dostarczamy im narzędzia przyspieszające rozwój biznesu.