Kim jesteśmy?

Świadczymy usługi consultingowe i szkoleniowe, dzięki którym przedsiębiorcy mogą wykorzystać pełnię potencjału swoich pracowników, a także odkryć swój naturalny sposób prowadzenia firmy. Osiągnięcie sukcesu w biznesie uzależnione jest od podążania określoną ścieżką. Skąd jednak wiadomo, która będzie właściwa dla nas? Aby zobaczyć, jak różne mogą być to ścieżki, wystarczy spojrzeć, jak bardzo różni się sposób prowadzenia biznesu przez Richarda Bransona, Donalda Trumpa czy Oprah Winfrey.

Nasza firma umożliwia przeanalizowanie elementów, które wpływają na wyniki finansowe organizacji i na podstawie tej diagnozy dostarczamy rozwiązania, które usprawniają procesy biznesowe.

Nasza Misja

Misją firmy Akcelerator jest wspieranie rozwoju przedsiębiorców na całym świecie i dostarczanie im narzędzi przyspieszających rozwój biznesu. Dlatego koncentrujemy się na wykorzystywaniu innowacyjnych rozwiązań consultingowych, które stanowią precyzyjne wsparcie dla liderów, dzięki czemu zwiększa się efektywność działania zespołów
i następuje akceleracja procesów biznesowych w organizacji.

Nasza Wizja

Świat, w którym przedsiębiorczość jest umiejętnością, której uczy się w szkołach, a każdy na początku swojej drogi zawodowej już wie jakie są jego naturalne talenty i może zdecydować, co chce w życiu robić, żeby się spełniać. Pracując zgodnie ze swoimi zainteresowaniami i naturalnymi umiejętnościami wspiera członków swojego zespołu i firmy, swoich współpracowników i najbliższych, w procesie rozwoju i pracy zgodnej z misją życiową.

Co nas wyróżnia?

Większość organizacji w poszukiwaniu przychodu i zysku skupia się na analizowaniu wskaźników finansowych, które opierają się na danych historycznych. To tak, jakby prowadzić samochód cały czas patrząc we wsteczne lusterko – to radzenie sobie z objawami, a nie odkrywanie przyczyn. Poszukując sposobów na zwiększenie przychodu i zysku należy skupić się na budowie zaufania poprzez dodawanie wartości i kreowanie odpowiedniej dźwigni, co zawsze przynosi wymierne rezultaty finansowe.

Jesteśmy po to, by powiedzieć Ci, jak skoncentrować się na tych dwóch kluczowych aspektach: wartości i dźwigni. Jak w oparciu o nie stworzyć i rozwinąć świetnie prosperujący biznes.

Button service level pointing the high position with blur effect plus blue and grey tones. Conceptual image for illustration of company performance or customer, satisfaction.

ZESPÓŁ

 • Patryk Bendor
  Patryk Bendor

  Patryk Bendor – absolwent wydziału prawa EWSPA. Jego przygoda z biznesem rozpoczęła się jeszcze w czasach szkoły średniej. Na ponad 20-letnią praktykę zawodową składają się doświadczenia zawodowe z kraju, jak i z zagranicy. Obejmował kluczowe stanowiska w największych firmach odszkodowawczych w Polsce i realizował projekty w ramach własnej firmy.

  Od kilku lat aktywnie doradza przedsiębiorcom w tematach związanych z zarządzaniem i budowaniem strategii rozwoju. Bardzo wnikliwie analizuje indywidualną sytuację każdej firmy, by móc przygotować dla niej skuteczne rozwiązania. Silnie rozwinięta intuicja biznesowa pomaga mu przewidzieć losy poszczególnych przedsięwzięć i projektów. W pracy korzysta również ze swojego wieloletniego doświadczenia w sporcie, stosując w biznesie metody najlepszych trenerów sportowych.

  Prywatnie bierze udział w największych amatorskich turniejach tenisowych na całym świecie Były zawodnik sztuk walki. Razem z Kasią i dwójką wspaniałych synków tworzą szczęśliwą rodzinę. 

  Charakteryzuje go wizjonerstwo, kreatywność, stymulowanie do działania, zdolność inspirowania innych, wielozadaniowość oraz szybkość w uzyskiwaniu rezultatów – jest Creatorem według metodologii Wealth Dynamics.

  • Katarzyna Jagiełło
   Katarzyna Jagiełło

   Wspieramy rozwój przedsiębiorców na całym świecie i dostarczamy im narzędzia przyspieszające rozwój biznesu.