Współpraca z nami

Podstawą współpracy z nami jest zaufanie, to że się lubimy i nadajemy na tych samych falach. Więc jeżeli czujesz, że wartości, które wyznajemy są Ci bliskie, jeżeli utożsamiasz się z naszą misją i wizją, to śmiało – dołącz do grona naszych Partnerów.

Działamy na zasadach współpracy i wymiany zasobów.

Partnerzy

Od Partnerów oczekujemy takich cech jak: wysoka etyka osobista, komunikatywność, uczciwość, profesjonalizm, solidność oraz zaangażowanie – to cechy bardzo cenne zarówno dla naszej Firmy, jak i w kontaktach z naszymi Klientami.

Szkolenie dla Partnerów

Jednym z kluczowych elementów przygotowania do współpracy jest dwudniowe szkolenie, na którym poznasz metodologię i narzędzia jakich używamy (w teorii i w praktyce), zbudujesz na ich podstawie biznes plan swojej firmy lub projektu, który realizujesz, bądź masz w planach oraz dowiesz się jak wygląda program partnerski i jakie są możliwości zarabiania z nami.

W ramach przygotowań do szkolenia odkryjesz swoje naturalne predyspozycje i talenty dzięki testowi Talent Dynamics lub Wealth Dynamics i przejdziesz z nami sesję Debriefing, na której szczegółowo wyjaśniamy rezultaty testu, czyli Twój profil i określimy działania, które utrzymują Cię w stanie flow oraz wspólnie przygotujemy plan wzrostu Twojego poziomu flow.

Nad rozwojem Twojej wiedzy na temat Twojego profilu i wykorzystaniem poznanej metodologii w praktyce będziemy czuwać przez cały okres trwania naszej współpracy.

Nasi Partnerzy

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami!